Zagraj z Nami w Gry Założ konto na Gry Maszynowe Zarejestruj się z nami

Gry Maszynowe Do Ściągnięcia

autor:

Gry maszynowe do ściągnięcia nie są, jak mogłoby się wydawać, kolejną bezsensowną grą. Nie jest to rozrywka, która polega na robieniu rzeczy totalnie bez celu, z której nie mamy żadnej korzyści. Mnóstwo jest gier, w które ludzie grają tylko po to, by zabić czas. Ale gdy spytamy, co takiego fajnego jest w tej rozrywce, nie potrafią odpowiedzieć. Gdy chcemy uzyskać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego w to grasz?” – również nie dowiemy się od nich niczego ciekawego. Niczego wartościowego. A już na pewno niczego, co mogłoby nas w minimalnym stopniu usatysfakcjonować jako odpowiedź w danym temacie.

Ludzie często robią rzeczy bez zastanowienia. Nie myślą. Wracają z pracy, po męczącym dniu i wyłączają swój mózg. Nie zastanawiają się niemal nad niczym. Wszystko robią automatycznie, skupiając się wyłącznie na tym, że już za dwa dni weekend. Że będzie można trochę odetchnąć. Pobawić się. Ale odetchnąć można już teraz. Zabawić się można w każdej chwili. Tylko trzeba tego chcieć. I trzeba wiedzieć, jak tego dokonać.

Otóż gry nie koniecznie muszą być nudne. Nie koniecznie muszą być bezcelowe. Bo jeśli mamy grać w takie właśnie, nie przynoszące żadnych korzyści, to może faktycznie jest to bez sensu. Równie dobrze możemy włączyć telewizor i oglądać „M jak Miłość”, choć bez Hanki Mostowiak to już nie to samo…

W każdym bądź razie, istnieje inny sposób, na przyjemne zagospodarowanie sobie czasu: gry maszynowe do ściągnięcia! Zapewne wiesz już czym są gry maszynowe. To te wielkie automaty, które straszą Cie na wejściu do ulubionego pubu. To te kolorowe, migające „szafy” które sprawiają, że dostajesz oczopląsu wchodząc do baru. To właśnie te brzęczące i wydające najróżniejsze i najdziwniejsze dźwięki pudła, które stoją rzędem w kasynie.

Sizzling hot, Fruits and Sevens, Mega Fortune, Book of Ra i wiele, wiele innych. Każdy, mimo, że podobny, to jedyny I niepowtarzalny. Powalający w swej prostocie. Zachęcający wielkością wygranych. Sprawiający, że mamy ochotę spróbować. Wabi nas swą kolorystyką, swymi dźwiękami.

Niestety nie zawsze mamy czas by z niego skorzystać. Nie zawsze mamy ochotę wychodzić z domu, aby do owej maszyny dotrzeć. Nie zawsze mamy pieniądze, aby zainwestować w tą niewątpliwą rozrywkę.

Ale żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, więc z pewnością mamy komputer oraz dostęp do Internetu. Zatem aby skorzystać z tej zabawy, mamy wszystko co jest nam potrzebne. Gry maszynowe do ściągnięcia stoją przed nami otworem. Wystarczy, że pobierzemy odpowiednią aplikację. Jej instalacja potrwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. I już. To wszystko co musimy zrobić. Teraz, gdziekolwiek jesteśmy, kiedykolwiek najdzie nas ochota, możemy skorzystać ze swojego, prywatnego automatu. Zagrać na swojej osobistej maszynie, w co tylko chcemy!

opublikowano 25/01/2013 8:41

Podobne artykuły