Zagraj z Nami w Gry Założ konto na Gry Maszynowe Zarejestruj się z nami

Gry Maszynowe Cash Reels

autor:

Gry maszynowe Cash Reels to pasjonująca rozrywka, idealna na długie, zimowe wieczory. Dawniej automaty wrzutowe były dostępne wyłącznie w salonach gry, gdzie zapaleni gracze, mogli oddać się tej przyjemności. Później w naszym kraju pojawiły się w końcu kasyna. Powoli, stopniowo, moda z zachodu zawitała na naszym rynku. Z roku na rok zaczęła się rozwijać, aż w końcu, każdy wiedział, gdzie jest najbliższe kasyno. Dużo osób także chodziło tam regularnie. Co oczywiście wiązało się ze sporymi kosztami. Bo po pierwsze, trzeba było tam dojechać. Nie każdy w końcu mieszka tuż obok kasyna. Trzeba było wyglądać „jak człowiek”, bo przecież nie pójdziesz tam w obdartych jeansach, bo najzwyczajniej w świecie, nie zostaniesz tam wpuszczony. Na miejscu obowiązkowo jakiś kolorowy, zdecydowanie przepłacony, słaby drink, którym raczej trudno doprowadzić się do stanu upojenia alkoholowego. Raczej chodzi o to, by wyglądać reprezentacyjnie. No i już, w końcu jesteśmy na miejscu, w naszym wymarzonym świecie, choć nie tak barwnym i obleganym jak Las Vegas.

W każdym bądź razie możemy rozpocząć zabawę. Mijamy stół do pokera i ruletki. Przeciskamy się między ludźmi grającymi w kości. I dochodzimy do wielkiej ściany. Ściany obłożonej od początku do końca przez gry maszynowe Cash Reels. Podchodzimy do wybranego automatu. Chcemy zagrać. No tak, nie możemy. Nie mamy żetonów. Zatem wracamy na początek, aby zakupić specjalne żetony, które pozwolą nam na zabawę. I tutaj są dwie opcje. Albo kupimy żetony i wrócimy grać, albo okaże się, że ta cała wyprawa już tak wypłukała nas finansowo, że nic z zabawy. Przyjmijmy tą bardziej optymistyczną wersję. Udało nam się kupić kilka plastikowych krążków i wracamy z nimi do automatu wrzutowego. Nie bez powodu nazywany jest wrzutowym. Gdyż aby rozpocząć grę, trzeba mu coś wrzucić. Właśnie taki żeton. Więc wrzucamy i rozpoczyna się zabawa.

Na jej przebieg nie specjalnie mamy wpływ. Jest to gra losowa, zatem jedyne co możemy robić, to trzymać kciuki, modlić się lub po prostu stać z nadzieją, że tym razem się uda. Jeśli się uda, jeśli figury znajdujące się na ekranie ułożą się w równym ciągu według gatunku – wygrywamy. Niestety, nie często zdarzają się wygrane tak wysokie, aby zwróciła nam się wyprawa do ekskluzywnego kasyna. Więcej tracimy, niż zarabiamy.

Ale gry maszynowe Cash Reels dostępne są teraz także przez Internet. I tak jak mówiłam na początku, na zimowe wieczory, jest to rozwiązanie idealne. Nie musimy wychodzić z domu i tułać się niewiadomo gdzie. Po prostu siadamy wygodnie w fotelu, włączamy komputer i wchodzimy na stronę. Szybka i co najważniejsze bezpłatna, rejestracja, i już możemy zacząć zabawę. Gry maszynowe Cash Reels są do naszej dyspozycji!

opublikowano 25/01/2013 8:49

Podobne artykuły